O ZAMIANIE RÓL

WYWIAD Z PANEM X

wywiad z panem X

Meg: Powiadają, że za darmo piszą tylko grafomani.
Pan X: Odłożyłbym takie stwierdzenie do lamusa.
Meg: Dlaczego?
Pan X: Zna pani takie powiedzenie: wszyscy mówią i nikt nie słucha?
Meg: Stara prawda.
Pan X: A czy wie pani kto dokonał tego wiekopomnego odkrycia?
Meg: Jakiś polityk? Dziennikarz?
Pan X: Autor jednej z pierwszych książek o alkoholizmie jako przejawie artyzmu.
Meg: Zacytowane przez pana stwierdzenie nie jest pozbawione sensu.
Pan X: Więcej, nabiera ekspansji. W dobie internetu wszyscy piszą i nikt nie czyta. Wszyscy próbują coś sprzedać i nikt niczego nie chce kupić.
Meg: A jak to się ma do poglądu, że za darmo piszą tylko grafomani?
Pan X: Nadchodzi era, kiedy to czytelnikowi trzeba będzie zapłacić, żeby zechciał coś przeczytać.

19 komentarzy do “O ZAMIANIE RÓL”

 1. Dzięki za poświęcenie czasu na omówienie tego , czuję się mocno o tym i miłość studiowania dodatkowych informacji na ten temat . Jeśli potencjał, nabyć wiedzę , będziesz myśli aktualizacji bloga o dodatkowe informacje ? Może to być bardzo pomocne dla mnie .

 2. IЎЇm zadowoleni, że zauważyłem ten blog. Wreszcie nic nieśmieci, które przechodzą przez bardzo często . Strona jest miłością serwisowane i uaktualniane . Tak powinno być , dzięki za dzielenie się tym z nami .

 3. Doskonała historia! Myśli o bardzo kochał naukę . Mam nadzieję, że do czytania prostych rzeczy o wiele więcej ze swojej strony. Znajdziesz możesz mieć dobre informacje , a także myśli. Teraz jestem absolutnie zadowolona z wykorzystaniem takich informacji.

 4. Myślę, że inni właściciele witryn powinni przyjmować mtodd.pl jako model , bardzo czyste i doskonałe przyjazny styl i design, nie mówiąc już otreści. Jesteśekspertem w tym temacie !

 5. Po prostu myślałem, że spadnie wam linię do powiedzenia swoją mtodd.pl naprawdę skały ! Czekałem na tego rodzaju informacji przez długi czas .. Zwykle nie odpowiadać na posty , ale będę w tej sprawie. WoW wspaniały wielki.

 6. Doceniam każdy z informacyjnym Czytaj dalej mtodd.pl . I z pewnością będzie rozprzestrzeniać się zdanie o swojej witrynie z ludźmi. Cheers. Życzymy powodzenia!

 7. Hahah , Mój laptop rozbił się , kiedy przegląda mtodd.pl ostatni raz byłem tutaj. I przez ostatnie 2 miesiące szukałam tego bloga , więc wdzięczny I znajduje to jeszcze raz ! : D Do zobaczenia !

 8. mtodd.pl jestjednym z bardziej imponujących blogów widziałem. Dzięki bardzo za prowadzenieinternet classy na zmianę. Zabawie, ale styl, klasę, brawurę . Mam na myśli to. Proszę tak trzymać , bo bez internetu jest zdecydowanie brakuje inteligencji. Pozdrawiam!

 9. Witam, właśnie odkrył mtodd.pl na Yahoo, i stwierdził, że to jest naprawdę niesamowite. Muszę uważać na Brukseli. Będę wdzięczni , jeśli trzymać pisania o tej sprawie w przyszłości. Wiele osób będzie korzystać z pisania. Cheers! Best regards

 10. Wiem, że to oznacza, off topic , ale szukam na założenie własnej bloga i zastanawiałem się , co to wszystko musi się ustawić? Jestem przy założeniu posiadania bloga jak ty będzie kosztować całkiem grosza ? Nie jestem bardzo Smart Web , więc nie jestem w 100% pewien. Wszelkie wskazówki lub porady będą bardzo mile widziane. Kudos najlepsze życzenia

 11. Byłem bardzo zadowolony znaleźć to net- site.I potrzebne na dysku , dzięki za ten wspaniały czas nauki ! I bez wątpienia cieszyć się każdą trochę to i mam Ci bookmarked spojrzeć na nowe rzeczy można w blogu . najlepsze życzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź rozwiązanie: *