Gangsterzy i głupcy 7/2024(659)


Głupcy w rękach gangsterów to groźna broń znana nie od dziś, i nadal skuteczna. „Dyktatura proletariatu” nosiła hasła proletariackie na sztandarach, utożsamiając go jednocześnie z ciemnym ludem, któremu można wcisnąć każdą bzdurę. Kiedy przekonała się, że robotnicy prócz mięśni mają także rozumy, to zmieniła barwy, z czerwonej, na zieloną i teraz zaciekle bronią biednego uciemiężonego klimatu przed szkodliwym gatunkiem ludzkim, który ma czelność żyć na planecie Ziemia.
I znowu nie ma takiej bzdury, której nie dało by się głupcom wcisnąć do łbów. Konkurs na kpiny ze zdrowego rozsądku trwa nieprzerwanie i przynosi szkody nie do naprawienia. Po ostatnich wydarzeniach wiemy już, że przestępcy mogą zamienić się miejscami z tymi, którzy złapali ich na gorącym uczynku i wpakowali do mamra. Jesteś niewinny? Udowodnij to „niezawistnemu” sądowi! Tak działają mafie zarówno krajowa, jak i unijna. Dla tej ostatniej jesteśmy wygodnym poletkiem doświadczalnym.
Jeżeli Polacy nie zaprotestują przeciwko wcieleniu do „Sowiet Union”, zwanej dla niepoznaki Europejską, to kto inny sprzeciwi się Niemcom?
https://mtodd.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=599&user_id=0&wysijap=subscriptions

Jeden komentarz do “Gangsterzy i głupcy 7/2024(659)”

 1. Ja tego nie jadłem ale moi rodzice tak byli karmieni przez ponoć teraz unijną słuszną nację. W czasie lat 1939-1945 gdy prym wiodła germańska nacja Polacy zjadać musieli liście z brukwi lub buraków a do chleba smarowania była melasa buraczana.
  Chichot czasów powraca, kiedyś pod przymusem a dziś jak to widać dobrowolnie służyć mają zamiar nasi rodacy.
  To nie są żarty małpie nie daje się brzytwy do zabawy.
  Demokracja jest mile widziana ale wśród ludzi Honoru.
  Z pobratymcami wykształciuchów na kursach lub z awansu społecznego nie uprawia się demokracji. To kardynalny błąd powielany od rządu Jana Olszewskiego.
  Będą nasi krewni z młodszego pokolenia płacić frycowe oto wielkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź rozwiązanie: *