Bomba 9/2019 (400)

Na czym polega szantaż doskonały? Na tym, żeby szantażowanego pozbawić alternatywy i dostać to, co się chce. Dobrym przykładem może być zażądanie od Polski przez Izrael 400 milionów zł rocznie na walkę z antysemityzmem. Żydzi stawiają sprawę jasno: jak nie dacie, to widomy znak, że jesteście antysemitami; jak dacie, to znaczy, że poczuwacie się do antysemityzmu! Inaczej byście przecież pieniędzy nie dawali. Czysty majstersztyk z przedwojennego Kercelaka!
Naiwnością jest wskazywanie na narastającą falę antysemityzmu we Francji czy Niemczech i porównywanie z sytuacją u nas. Wszyscy, a zwłaszcza Żydzi, wiedzą o tym doskonale. Nie chodzi przecież o jakieś tam fakty, a o pretekst! Mamy zostać oskubani do czysta, bez szans na obronę. No, chyba… chyba, że schronimy się, nie daj Boże, pod szeroko rozpostarte skrzydła kremlowskiego czarnego dwugłowego orła. Układ rosyjsko-niemiecki będzie już wiedział, jak nam dogodzić. Poplecznicy Putina zacierają zapewne ręce. Bomba z opóźnionym zapłonem już tyka. Nie wiadomo tylko, kiedy i czy wybuchnie.
To jest jubileuszowy, czterechsetny odcinek, mam nadzieję, że nie ostatni i że dotrze do wszystkich z listy, chociaż z tym różnie bywa. Trzeba się cieszyć, że felietony jeszcze docierają mimo niepoprawnych politycznie treści w nich zawieranych.

2 myśli nt. „Bomba 9/2019 (400)”

 1. Witam zaproszenie dla administratora / autora publikacji do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum własnych treści pod swoim logo pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem jako samodzielny Autor.
  Strona M-forum umożliwia zamieszczanie tekstów , własnych filmów , dokumentów i zdjęć wszystkich formatów.
  Publikowanie bezpośrednio z własnego panelu autorskiego zabezpieczone własnym hasłem – czyli samodzielna strona .
  M-forum docelowo będzie multimedialną platformą medialną otwartą dla wszystkich chcących publikować informacje .
  W tej chwili M-forum to 7 niezależnych autorów publikujących .
  Ilość wyświetleń materiałów dobowo to średnio 23000 co daje miesięcznie prawie 700 000 wyświetleń.
  ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .
  oto link do strony głównej na której odnajdziecie wszystkie potrzebne informacje , w przypadku pytań jestem dostępny na cht liv w pokoju dla gości gdzie można w trybie PRIV omówić ewentualne szczegóły

  https://miziaforum.com

  ZAPRASZAM DO BUDOWANIA MEDIÓW BEZ CENZURY NA KTÓRYM NIE OBOWIĄZUJE PRAWO UNII EUROPEJSKIEJ CZYLI BEZ RODO I ACTA 2.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź rozwiązanie: *