Pławmy się w luksusie

Telefonują do mnie czasem osoby proponujące umówienie z ekspertem od finansów. Pochlebia mi oczywiście ich przypuszczenie, że jestem osobą majętną, ale na tym miłe relacje się kończą. Odmawiam oczywiście spotkania, bo gdybym sama była ekspertem finansowym, to konsultacji bym nie potrzebowała, a gdybym znała się kiepsko, to tym bardziej potrzebowałabym zaufanego doradcy, nie kogoś, kogo zupełnie nie znam.

To tak rodzajem wstępu do tego zapowiedzianego w tytule luksusu. Mieszkam w Warszawie i każdego roku podziwiam świąteczne oświetlenie miasta. Jest wspaniałe, a nawet co roku bogatsze i piękniejsze. To prawdziwy luksus móc się przechadzać w takim bajkowym świecie. Sama, gdybym była włodarzem miasta, pewnie te pieniądze zamiast na oświetlenie przeznaczyłabym na ważniejsze cele, ale wówczas osoby takie jak ja nie mogłyby zaznać luksusu.

Zatem pławmy się w luksusie. Ulice zawsze pozostaną nasze, kamienice coraz rzadziej.

Z moich prywatnych wyliczeń wynika, że nadchodzący rok będzie należał do przełomowych, jakie zdarzają się regularnie co 11 lub 12 lat. Oto wyliczenie począwszy od zakończenia wojny, czyli roku 1945 + 11 = 1956 + 12 = 1968 + 12 = 1980 + 11 = 1991 + 11 = 2002 + 11 = 2013.

Z okazji Nowego 2013 Roku życzę wszystkim pełni życia – takiego na jakie zasługujecie. Spełnienia najskrytszych marzeń nie życzę, bo spełnienie niektórych mogłoby się dla mnie źle skończyć. Każdy przecież miewa wrogów.

Jeden komentarz do “Pławmy się w luksusie”

  1. Drogi Marcinie! Z uwagą i podziwem śledzę Twoje poinazynca w internecie i szczerze gratuluję skuteczności i wynikf3w, jednakże jedna rzecz nie daje mi spokoju. Obaj się zgadzamy, że internet i MLM to potęga i basta! Rf3wnież zgadzamy się, co do tego, że najważniejsze jest: KTO TO ROBI, JACY LIDERZY TAM SĄ, JAKI JEST POTENCJAŁ RYNKOWY I CZY JEST ODPOWIEDNI SYSTEM SZKOLENIOWO-REKRUTACYJNY – to Twoje słowa. Ale jeśli mamy na serio budować swoją wolność finansową i czasową, to lepiej postawić swf3j dom na skale niż na niesprawdzonym gruncie . I lepiej mieć jednego pewnego partnera niż kilku niesprawdzonych. Niestety dla wszystkich ciągle nowo powstających (każdy następny lepszy od poprzedniego!) biznesf3w mlm, ja uważam za partnera pewnego tylko takiego, ktf3ry działa na rynku międzynarodowym od kilkudziesięciu lat, przeszedł niejedną wichurę , i ciągle rośnie! Tak się dziwnie składa, że ten biznes ma jednego lidera kompanię nr 1 we wszystkich rankingach wśrf3d firm mlm na świecie. Myślę, że bez sprawdzania na google, wiesz o jakiej firmie myślę, zwłaszcza, że to jej plan marketingowy jest matrycą dla setek firm mlm powstałych pf3źniej. Obawiam się, że nie dane Ci było mieć kontakt z liderami tej kompanii. A może miałeś jakieś doświadczenia? Bardzo dużo uwagi poświęcasz FAKTOM i LOGICE z nich wynikającej. Największe obroty, najwięcej milionerf3w, ciągły wzrost (kilkanaście procent!), najszerszy asortyment, zasięg ogf3lnoświatowy i jeszcze dużo więcej naj . (jak w taniej reklamie!) ale takie są fakty! Więc dlaczego nie TU budować swoją przyszłość! Jestem przekonany, że połączenie Twojej energii i pasji z najlepszą maszyną mlm na Świecie to dopiero byłaby eksplozja! No właśnie ciekaw jestem Twojej opinii.Pamiętaj! D u ż y m o ż e w i ę c e j ! Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wprowadź rozwiązanie: *