7 października  2023 r. | Nr 40/2023 (640)

---

Marsz bijących serc

           Szanowni Państwo!
           Symbioza drani i durni istniała od zawsze, ale uwidacznia się zwykle w momentach krytycznych. Najlepiej widać tę symbiozę w demokracji, bo żaden reżim nie dopuściłby takiego przejawu wolności, jakim niewątpliwie jest szczucie przez drani / durniów przeciw władzy.
           Marsz bijących (gdzie i jak popadnie) serc jest tego dowodem. Miał też odbyć się w obronie niejakiej Joanny z Krakowa, ale ona sama nie została zaproszona, bo nie zdała egzaminu na „męczennicę reżymu”. Zbrojne ramię nierządu bije każdego, kto podpadnie, bo tak przejawia się miłość totalna, bez której nie ma dobrej zabawy, a bawić się jest za co. Niemiecki bank sypnął groszem za obalenie władzy w Polsce, więc „na Gnojnej bawimy się”, no może nie wszyscy, ale ferajna na pewno. Za 45 milionów zł można się zabawić. Wielu niezdecydowanych można by też taką mamoną przekupić.
       Celebryci, czyli pożal się Boże „elity”, przebierają już nóżkami w nadziei, że zostaną zaproszone na europejskie salony. Będą musieli jeszcze poczekać, aż zwolnią się jakieś kelnerskie stanowiska. Innych miejsc przy tym stole i tak nikt im nie zaproponuje. Brylować mogą tylko w Polsce i tylko póki Polska jest Polską, z czego nie zdają sobie sprawy.
       W XVIII wieku straciliśmy niepodległość właśnie za sprawą podobnych sprzedawczyków. Pilnujmy, żeby historia się nie powtórzyła.

Z pozdrowieniami

Małgorzata Todd

---

Komentarz

Ad. Handel ludźmi  39/2023(639)

Szanowna Pani Małgorzato

Wbrew pozorom, przyczyna zalewania krajów UE przez ludność żyjącą poza ich granicami, jest prosta. ONI po prostu przyjeżdżają, bo chcą i mogą. Odpowiedź na pytanie - dlaczego chcą, jest jasna. Trzeba postawić inne pytanie – dlaczego mogą? Odpowiedź brzmi - bo mają na to jawne (działania dotyczące niedawnej przeszłości, kiedy zapraszano obcokrajowców z dziwnym upodobaniem) lub skryte (to dzieje się dzisiaj – poprzez np. sponsoring przemytu ludzi przez niemieckie organizacje „humanitarne”, który tworzy problem głównie dla Włoch) przyzwoleniekierownictwa UE. Przykład polskiej „afery” wizowej również „pięknie” obnaża ten proceder. Póki „kolorowi” przedostawali się tym sposobem do naszego kraju – było OK. Jak okazało się, że Polska jest dla nich jedynie krajem tranzytowym i gnają dalej na Zachód zwłaszcza do Niemiec – to już nie jest OK. Bez względu na to czy jest to jawne czy skryte przyzwolenie, wyłania się pytanie zasadnicze - dlaczego owo przyzwolenie w ogóle istnieje. Odpowiedź jest jasna - bo jest ono środkiem do likwidacji państw narodowych. Traktowanie przybyszów na specjalnych warunkach, a zatem kiepska ich asymilacja, kończy się zawsze rozsadzaniem narodów – gospodarzy od środka. Z pewnością Rosjanie o tym wiedzą i korzystają z okazji, by nas dodatkowo „uszczęśliwić”. Ale tak naprawdę, problem „zalewu” wygenerowali wyłącznie włodarze UE, którzy konsekwentnie od lat realizują chory ideologiczny program, ku zgubie nas wszystkich, a uciesze lewoskrętnych autorów tego programu.

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

---

PUBLICYSTYKA

FELIETONY, REFERATY, WYKŁADY, ARTYKUŁY
RELACJE Z WYDARZEŃ

---

Polecam

• Polacy uciekają z Niemiec... Słusznie!  : https://polska-jutra.eu/polacy-uciekaja-z-niemiec-slusznie/

• www.gruszka.com

---

AKTUALNOŚCI W SIECI

 

Zachęcam do szerszego spektrum. Wystarczy
tu kliknąć: MEDIA żeby zobaczyć co mają
do powiedzenia dziennikarze z różnych periodyków.

 

---

KEVIN'S CORNER

 

Na naszym podwórku

 
 
 
 
 
0:15 / 3:21
 

Foto Kevin Todd

---

Większość z moich książek można znaleźć w ulubionej przez czytelników księgarni

Multibook.pl

Księgarnia stacjonarna mieści się przy ul. Dymińskiej 4  w Warszawie na Żoliborzu - około 150 metrów od północnego wyjścia z metra Dworzec Gdański  (w kierunku ulic gen. Zajączka i Mickiewicza).

Książki można również nabyć w księgarni internetowej. Można też wybrać się na ciekawe spotkani. Ja będę, a Państwo? 

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj 

---