26 sierpnia 2023 r. | Nr 34/2023 (634)

---

Czyściciele 

Szanowni Państwo!
           Zauważyliście to nagłe wybielanie się Targowicy Totalnej? Żadnej tęczy, żadnych gwiazdek. wszyscy na biało, poprzebierani za niepokalane dziewice z sercem na dłoni. Ciekawe dla kogo ta maskarada. Bo przecież Platforma Oby… obyć się bez śmieci nie może. Zgarnia je w przenośni i w naturze. Na listach wyborczych preferuje zbieraninę odpadów z innych partii oraz ubeckich kapusiów. Ceni sobie zwłaszcza osobników śmieciolubnych, „śmieci po prostu”, jak mawia niejaki Frasyniuk, któremu udało się zamieść pod dywan 80 milionów złotych „Solidarności”, tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego. Nigdy się z tego wyczyszczenia konta nie rozliczył.
           PO, za swych rządów, pozwalała Niemcom sprowadzać do Polski śmieci z całego świata. To oczywiście w ramach walki o klimat i czystość środowiska. Niemcy słyną przecież z zamiłowania do czystości wszelakich, nie tylko rasowych. Te ostatnie zastąpili akurat multi kulti.
           Szambolan Trzaskowski jest widomym, acz nie jedynym, reprezentantem czyszczenia środowiska nie tylko naturalnego. Kiedy Wisłę zamienił w szambo, „ekolodzy” z niemieckiego nadania nie protestowali. Dopiero Odra ich poruszyła. Trzeba było pilnie ukryć awarię po niemieckiej stronie. Zrzut gorącej wody, która zabiła ryby przemilczano, oskarżając w zamian za to Polaków o spuszczanie do rzeki rtęci, z którą zapewne, jak to Polacy, nie wiedzieli co robić, o czym donieśli całemu światu usłużni, kłamliwi  folksdojcze.
           Transport śmieci z Niemiec do Polski, to tylko jeden z intratnych interesów dla czyścicieli wszelkiego autoramentu z tymi od kamienic na czele. Peowskie justytutki w rytmie Waltza oddawały kamienice ich rzekomym stu czterdziestoletnim „prawdziwym” żydowskim właścicielom.
           Czyszczenie Polaków z dóbr wszelakich Niemcy i Rosjanie mają we krwi, nie koniecznie błękitnej.

Z pozdrowieniami

Małgorzata Todd

---

PUBLICYSTYKA

FELIETONY, REFERATY, WYKŁADY, ARTYKUŁY
RELACJE Z WYDARZEŃ

---

Polecam

• Grantoza, punktoza, tytułoza, feudalizm, biurokracja i poprawność myśli... : https://polska-jutra.eu/grantoza-punktoza-tytuloza-feudalizm-biurokracja-i-poprawnosc-mysli/

•  nasze kasy  https://banbye.com/watch/v__dcv3ZFu3DWy

• www.gruszka.com

---

AKTUALNOŚCI W SIECI

 

Zachęcam do szerszego spektrum. Wystarczy
tu kliknąć: MEDIA żeby zobaczyć co mają
do powiedzenia dziennikarze z różnych periodyków.

 

---

KEVIN'S CORNER

 

 

 

 

Nowy upalny świt

 

 

 
 
 
 
 
0:15 / 3:21
 

Z dużej chmury mały deszcz

Foto Kevin Todd

---

Większość z moich książek można znaleźć w ulubionej przez czytelników księgarni

Multibook.pl

Księgarnia stacjonarna mieści się przy ul. Dymińskiej 4  w Warszawie na Żoliborzu - około 150 metrów od północnego wyjścia z metra Dworzec Gdański  (w kierunku ulic gen. Zajączka i Mickiewicza).

Książki można również nabyć w księgarni internetowej.

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj 

---