6 kwietnia 2019 r. | Nr 14/2019 (405)

Kpina z rozsądku

Szanowni Państwo!

Postępowcy próbują utopić sens własnych wypowiedzi w morzu słów. Ale gdy jeden z eurodeputowanych podchwycił ten ton i usiłował przywitać zgromadzonych, wymieniając 58 płci, uznano to, nie wiedzieć czemu, za kpinę. Rodzimi obrońcy uciśnionych zboczeńców, żeby samemu nie utonąć w powodzi słów, wprowadzili skrót LGBT. Nie wykluczone, że nie wszyscy kojarzą, o co chodzi, a chodzi właśnie o to, żeby nie do końca kojarzyli. W morzu ignorancji lewacy czują się jak ryby w wodzie. Dobrze, że ten skrót zawiera tylko 4, a nie 58 liter, pomija jednak całą długą listę pozostałych sodomitów.

Słowo „zboczeniec” „światłym Europejczykom” źle się kojarzy, ale wszelkie wulgaryzmy kojarzą im się pozytywnie i nie wyobrażają sobie, że mogliby się bez nich obejść w dyspucie politycznej, co pokazały nagrania z restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

Jak się rozmnażają zboczeńcy? To proste – przez indoktrynację. Od czasu do czasu puszczają balon próbny, sprawdzając, na ile i do czego mogą się posunąć. Rabiej zrobił to ostatnio i zapewne cieszy się z umiarkowanego oburzenia. Takie spektakularne akcje to jednak mały pryszcz przy serialach telewizyjnych, takich jak np. „Barwy szczęścia”. Tu indoktrynacja płynie pełną parą i żadna zmiana opcji rządzącej jej nie szkodzi. Od lat pokazywani są w kółko dwaj dzielni pederaści, którzy są oczywiście samą słodyczą w porównaniu z pozostałymi bohaterami serialu. I o to chodzi, żeby przekonać i przyzwyczajać nas, że jest odwrotnie, niż nam się zdawało, że zboczenie to norma i stan pożądany.

Pozdrawiam i do następnej soboty

Małgorzata Todd

Ad. Kabarety 13/2019 (404)

Szanowna Pani Małgorzato

Żart i śmiech to potęga, zwłaszcza w życiu społecznym. Władcy mocno dający się we znaki swojemu ludowi, nie boją się jego pomruków niezadowolenia. Boją się natomiast jego śmiechu. Oznacza to bowiem, iż ciemiężeni nie poddali się i zdają sobie sprawę z sytuacji, w której się znaleźli – zgotowaną im przez ciemiężycieli. Dobry żart żywi się paradoksami życia, ludzką małością i głupotą. Zwykle jest czytelny pod warunkiem, że większość ludzi dostrzega te paradoksy i ułomności natury ludzkiej. Obecnie nastały takie czasy, że ten odwieczny kod kulturowy, wskazujący co jest wielkie, a co małe w ludzkim odczuciu i działaniu, został skutecznie rozmyty. Toteż ta sama ludzka postawa lub działanie jednych śmieszy do rozpuku, a dla drugich jest powodem by się nad nią pochylić z szacunkiem i podziwem. Żyjemy w świecie wielkiego pomieszania, będącego efektem ciężkiej wieloletniej pracy nad naszymi umysłami twórców i propagatorów MARKSIZMU KULTUROWEGO. Już sobie wyobrażam, jaki uśmiech wywołuje u nich myśl, że ten eksperyment, w którym robimy za króliki doświadczalne, rozwija się zgodnie z wyznaczonym przez nich kierunkiem. Niestety tylko ONI mają powody do śmiechu i co smutne – powody uzasadnione, my - NIE (ale i tak ogromna większości z nas nie zdaje sobie z tego sprawy).

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

Co to ma wspólnego z obroną

praw autorskich!?

Tomasz Wróblewski

Księgarnia stacjonarna mieści się przy ul. Dymińskiej 4 na Żoliborzu w Warszawie. 150 m. od północnego wyjścia (w stronę ul. gen. Zajączka, ul. Mickiewicza) z metra Dworzec Gdański.

Książki można również nabyć w księgarni internetowej

Multibook.pl

http://multibook.pl/pl/p/Margaret-Todd-Czarno-na-bialym/6840

^^^Wystarczy kliknąć w powyższy link i nabyć książkę.^^^

Felietony 

Czarno na białym

NOWOŚCI W PORTALACH

Bibuła

• Mosad, prezydenci i szekspiry – Stanisław Michalkiewicz czw. 04 Kwi. 2019

•  

Dla Polski

• Brexitowy Przegląd Tygodnia 1.04.2019 pt. 05 Kwi. 2019

• The truth about – Jedwabne – 1941 czw. 04 Kwi. 2019

• KONFEDERACI rosną w siłę a część ich fanów kręci nosem! Niebywałe czw. 04 Kwi. 2019

• Od małej do dużej ojczyzny, czyli jak zbudować swoją tożsamość czw. 04 Kwi. 2019

• Wstęp do porównania systemów filozoficznych Platona i Arystotelesa czw. 04 Kwi. 2019

• Nowe wieści z Kapitolu czw. 04 Kwi. 2019

• Kabaret jako dzieło sztuki czw. 04 Kwi. 2019

ProKapitalizm 

• Podatek dochodowy w USA. Jak to było naprawdę… czw. 04 Kwi. 2019

• Od czasów Keynesa ekonomia jest narzędziem w rękach polityków śr. 03 Kwi. 2019

• Ks. Isakowicz-Zaleski: Zapomniane Powstanie Lwowskie 1918-1919 wt. 02 Kwi. 2019

• Jarząbek: Moralność wczoraj i dziś pon. 01 Kwi. 2019

• Demokracja bezpośrednia we Włoszech pt. 29 Mar. 2019

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj