23 marca 2019 r. | Nr 12/2019 (403)

Lista zboczeńców

Szanowni Państwo!

Wincenty Rostowski zagroził ujawnieniem, kto w PiS jest gejem. Czyżby tak przejął się losem tych ludzi „specjalnej troski”, którzy znaleźli się w niewłaściwej, jego zdaniem, partii? A może chodzi tu o coś całkiem innego, na przykład o „piniędze, których po prostu nie ma i nie będzie”? Póki partia rządząca zajmować się musi „wdziękami Maryni”, i nie tylko jej, to nie ma czasu poszukać pieniędzy, które wyparowały z kasy do nieznanych kieszeni. Mało tego, gdyby znalazł się odważny prokurator, to były minister oskarży go o zemstę polityczną. Wyświechtana to, ale stale skuteczna gierka.

A swoją drogą, z ujawnieniem listy gejów, czyli wesołków (dosłowne tłumaczenie z angielskiego), powinien się pośpieszyć, bo karta LGBT wyłowi wszystkich, a upublicznienie nazwisk to tylko kwestia czasu. Zjednoczony Związek Zboczeńców może jednak walczyć o szczególne przywileje, a wśród nich o tajemnicę przynależności. A gdyby tak pokusił się o duże pieniądze, to powinien wystąpić o jakieś mienie bez-spadkowe. W tym wypadku brak spadkobierców byłby bardziej uzasadniony niż roszczenia żydowskie.

Ciekawe, na ile w tej całej hecy chodzi o rzeczywistą deprawację dzieci w imię postkomunistycznej genderowskiej ideologii, a na ile o praktyczną przykrywkę, pozwalającą na wyłudzenie cichcem majątku poprzez ustawę 447? Bowiem wrzawa w każdej innej sprawie dobrze maskuje ewentualną realizację bezprawnych roszczeń.

Pozdrawiam i do następnej soboty

Małgorzata Todd

Ad. Sedno sprawy11/2019 (402)

Szanowna Pani Małgorzato

TAK – za wszelka cenę nie należy dopuścić by w Polsce ponownie dorwały się do władzy postkomunistyczne popłuczyny, przepoczwarczone w liberalno-lewicowe proniemieckie partie, bo w takim scenariuszu byłby to już definitywny koniec naszej państwowości. Zostalibyśmy przy jej atrapie, czymś na kształt PRL – niby Polska, ale tylko z nazwy. W rzeczywistości byłby to twór całkowicie wchłonięty, ale tym razem do imperium niemieckiego dla niepoznaki nazywanym UE (a i dzisiaj wyzbyliśmy się wielu elementów niezależnego państwa). Analizując ostatnie polityczne wydarzenia rozgrywające się w naszej umęczonej ojczyźnie, można by odnieść wrażenie, że zbliżamy się do jakiegoś przełomowego czasu. Ostatnie działania partii pod szyldem „żeby było tak jak było” (PO, SLD, Nowoczesna, Wiosna itp.) na to wskazują, zwłaszcza usilne promowanie przez nie w naszym kraju tęczowej ideologii. Według mojej opinii istnieją trzy potencjalnie prawdopodobne przyczyny takiego rozwoju wypadków.

Pierwsza – wspomniany obóz „żeby było tak jak było” zupełnie „odleciał” i oderwał się od społeczeństwa polskiego (albo inaczej – nigdy się od niego się nie odrywał, bowiem nigdy z nim nie był zespolony) i zwyczajnie nie wyczuwa jego ducha. Co na to wskazuje? Stawianie w Polsce na ideologię multi-kulti, gender i inne twory-nowotwory ideologii neomarksistowskiej to pomysł, wydaje się, z góry skazany na wyborczą porażkę. W sytuacji gdy rząd PIS-u funduje społeczeństwu różne socjalne prezenty, ONI fundują Polakom nadzieję, że małżeństwa homoseksualne będą legalne z możliwością adopcji dzieci, a same dzieci poznają już w przedszkolu w jak różnorodny sposób można czerpać radość z seksu. Okazuje się, że problem braku w Polsce „otwartego społeczeństwa” zaprząta umysły naszych rodaków od rana do wieczora i nie daje im spać. Czy ci lewoskrętni aż tak są nieroztropni w swoich politycznych kalkulacjach?

Druga – przeciwstawna pierwszej. ONI „nie odlecieli”, oni dobrze ocenili polskie społeczeństwo – jako już dostatecznie dojrzałe (tzn. dostatecznie ogłupiałe) i gotowe do wchłonięcia tych neomarksistowskich bzdur. Przecież, według ich opinii, podglebie zostało już solidnie przygotowane do przeprowadzenia tej operacji – autorytet polskiego Kościoła został mocno podkopany pedofilskimi aferami, a duża część polskiej zakompleksionej młodzieży z lubością identyfikuje się z nowinkami płynącymi z „cywilizowanego” Zachodu.

Trzecia przyczyna. ONI nie „odlecieli”, oni wiedzą co robią. Te tęczowe działania to wyraźny sygnał dany elitom UE lansującym i wdrażającym w życie ideologię neomarksistowską w całej Europie, że „to my jesteśmy jedyną siłą polityczną w Polsce gotową na wdrażanie europejskich wartości”. Z tego faktu można wywieść następujący wniosek – swoją śmiałość targowica-bis opiera na posiadanej wiedzy - zbliża się nieuchronnie schyłek rządu PIS. Być może pokładane w nim nadzieje, co do spełnienia żądań „strategicznych przyjaciół", zawiodły, albo wręcz przeciwnie, spełniły się, a więc „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść”. Przecież wiadomym jest, że w naszym kraju wszelkie przesilenia polityczne są inspirowane z zewnątrz.

Podsumowując – najbardziej prawdopodobną wydaje się przyczyna pierwsza, Jednak nie należy lekceważyć przyczyn pozostałych, bo aż wierzyć się nie chce, że tych PATRIOTÓW-INACZEJ ogarnęła aż tak wielka głupawka.

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

Tomasz Wróblewski

26 marca 2019 r. godz. 12:00 Warszawa, ul. Jazdów 12 przed ambasadą Niemiec upamiętnijmy Polaków, ofiary niemieckiego ludobójstwa - planowej eksterminacji narodu polskiego. Nie wolno zapomnieć tych, których Niemcy zamordowali tylko za to, że byli Polakami.

 

***

 

W dniu 31 marca 2019 roku w USA

odbędą się protesty środowisk polonijnych skierowane przeciwko prawu 115-171 (Act S.447), a także przeciwko kompromitującym zaniechaniom Polskiego Rządu i Sejmu w tym zakresie.

 

Protesty odbędą się pod hasłami: „Repeal Fraudulent Act S.447”, „We Say NO to the Giveaway of Heirless Property”, „Act S.447 is a Fraud” i „Act S.447 = Unconstitutional Precedent”. Protesty dotyczyć będą również agresywnych napaści słownych ze strony polityków Izraela i Stanów Zjednoczonych, które zakłamując prawdę historyczną, oskarżają Polskę o współudział wHolocauście. Protesty odbędą się w Nowym Jorku, Chicago, Bostonie, Los Angeles, Hartford i Filadelfii.

*

 

O Fundacji Polskie Gniazdo 

https://www.youtube.com/watch?v=EK2am4M_F1s&feature=youtu.be

Prośba o wpłacanie 1 % podatku na konto 0000252071

Księgarnia stacjonarna mieści się przy ul. Dymińskiej 4 na Żoliborzu w Warszawie. 150 m. od północnego wyjścia (w stronę ul. gen. Zajączka, ul. Mickiewicza) z metra Dworzec Gdański.

Książki można również nabyć w księgarni internetowej

Multibook.pl

http://multibook.pl/pl/p/Margaret-Todd-Utwory-sceniczne/6836

^^^Wystarczy kliknąć w powyższy link i nabyć książkę.^^^

UTWORY SCENICZNE

 

MINISTERSTWO PRAWDY 

• nr 717: Karmienie antysemityzmem

NOWOŚCI W PORTALACH

Bibuła

• W kwestii papieża-heretyka – Bp Athanasius Schneider czw. 21 Mar. 2019

• Łódzkie Liceum Sportowo-Mundurowe chce otworzyć klasę ukraińską wt. 19 Mar. 2019

• Polegli i bestialsko pomordowani w walkach z bandami UPA w Birczy wt. 19 Mar. 2019

• Duet Trzaskowski & Rabiej, Karta LGBT + a choroby weneryczne gejów w UE. wt. 19 Mar. 2019

• PiS klęczy, my płacimy. Za ten cyrk zapłaciła tylko Polska. USA nie dołożyły ani grosza do konferencji bliskowschodniej, którą nam narzuciły wt. 19 Mar. 2019

• Anarchiści i imigranci przebrani w żółte kamizelki niszczą Paryż nie. 17 Mar. 2019

• 20 lat straconych okazji – Stanisław Michalkiewicz nie. 17 Mar. 2019

• Ukarana za cytowanie Biblii. Prawa homoseksualistów ważniejsze? nie. 17 Mar. 2019

• Cywilizacja śmierci w natarciu. W belgijskiej Flandrii ponad 1000 osób zabija się bez ich woli nie. 17 Mar. 2019

• Biblia pauperum, czyli nie takie średniowiecze głupie, jak je malują nie. 17 Mar. 2019

• Rosjanie coraz bardziej tęsknią za ZSRR. W Nowosybirsku powstanie pomnik Stalina nie. 17 Mar. 2019

• Żydzi nie muszą zwracać kradzionego? „Domaganie się ode mnie zwrotu polskiego obrazu to antysemityzm” nie. 17 Mar. 2019

Dla Polski

• O Marku Jakubiaku i bombie atomowej pt. 22 Mar. 2019

• Skąd wzięły się środowiska prorosyjskie i proputinowskie? pt. 22 Mar. 2019

• Nowy porządek rzeczy. Jak rozmawiają poważni bandyci pt. 22 Mar. 2019

• O przedwyborczej sytuacji na scenie politycznej pt. 22 Mar. 2019

• Nadejście wiosny pt. 22 Mar. 2019

• Dwóch mężczyzn z wózkiem… Polska wersja! czw. 21 Mar. 2019

• Raport ABW o „układzie gdańskim” czw. 21 Mar. 2019

• ACTA2 – Protesty w całej UE w sobote 23.03 + o prawie autorskim ogólnie czw. 21 Mar. 2019

• Kto będzie miał ostatnie słowo? czw. 21 Mar. 2019

• Czy Grzegorz Braun wyssał antysemityzm z mlekiem matki? czw. 21 Mar. 2019

• Wojska amerykańskie i angielskie w „Obszarze Wisły” czw. 21 Mar. 2019

• Sośnierz o Żołnierzach Wyklętych i komunistach w Parlamencie Europejskim czw. 21 Mar. 2019

• A jednak się kręci. Viatol i dowody czw. 21 Mar. 2019

ProKapitalizm 

• Kryzys 1929-33, czyli największy przekręt w historii świata wt. 19 Mar. 2019

• Reorganizacja po krakowsku… Etatyzm kwitnie wt. 19 Mar. 2019

• Tylko „dobra zmiana”… pon. 18 Mar. 2019

• Homoland wymrze, a islam podbije Europę. Kościół po Soborze Watykańskim II zbytnio uwierzył w świat nie. 17 Mar. 2019

• Michalkiewicz ujawnia „sygnalistę”, który doniósł na niego na Antypodach nie. 17 Mar. 2019

• Przechować naszą cywilizację na lepsze czasy… sob. 16 Mar. 2019

• Czy można wziąć kredyt na prawo jazdy? sob. 16 Mar. 2019

• Red. Mazurek kontra Kaja Godek… Kto poległ? pt. 15 Mar. 2019

• Kapitalizm nie tylko w superlatywach czw. 14 Mar. 2019

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj