17 czerwca 2017 r. | Nr 24/2017 (313)

Ruskie trolle                     

Szanowni Państwo!

    Nadzwyczajna kasta gorszego sortu czerpie swoje umocowanie co najmniej z jednego ze stronnictw totalnie opozycyjnych wobec rządu. Są to stronnictwo pruskie i ruski. A zatem wybieranie między nimi, to jak wybieranie między prusakami, a wszami. Nie zaszkodzi przypomnieć sobie skąd się wzięło stronnictwo ruskie. Wywodzi się w prostej linii z okupanta sowieckiego, który przyszedł nas „wyzwalać” już 17 września 1939 roku i tak się zadomowił, że żadne odwszalnie nie pomogły. 

    Utrwalacze „władzy ludowej” między sobą też koty darli, ale cichcem. Wrogie frakcje nawzajem nazywały się „Żydy” i „Chamy”. W lawirowaniu między obiema frakcjami mistrzem był Jaruzelski. Raz o wszystkie niepowodzenia oskarżał żydów, to znowu stawał po ich stronie. Ideologicznie „Żydy” wyznawały internacjonalizm, który gładko przekształcił się na naszych oczach w poprawność polityczną. „Chamy” preferowały nacjonalizm „słowiański” – to taki specjalny twór na rosyjski użytek. Stanowi on alibi dla wszelakich rosyjskich zbrodni, bo to przecież nie oni mordowali... No może oni, ale „Żydy” im kazały.

    Jak przekonują nas ruskie trolle, biedni uciśnieni od wieków Rosjanie niczemu nie są winni. Oni przecież zawsze tylko kochali jakiegoś cara. Car Stalin mordował ich milionami, a oni wiernopoddańczo bili mu pokłony. Teraz Putin wcielił się i zaspakaja tę potrzebę adoracji cara. Niewolnicza rosyjska dusza utożsamia się z fanatyzmem uwielbienia tak dalece, że nie jest w stanie pojąć, jak można cara nie ubóstwiać. Rosjanie to niewątpliwie biedny, pożałowania godny naród. Tyle tylko, że pożałowanie wyklucza szacunek! 

 

Pozdrawiam i do następnej soboty

 

Małgorzata Todd

 Ad. Z premedytacją 23/2017 (312)

Szanowna Pani Małgorzato

Sprawa przyjmowania emigrantów przez kraje Europy pokazuje w sposób wyjątkowo przejrzysty cynizm i butę kierowniczych elit UE. Brak ustosunkowania się tych elit do kluczowych problemów towarzyszących tej wielkiej migracji oznacza, że przyczyny tego procesu mają drugie dno, którego prawdziwego oblicza my obywatele UE nigdy nie mamy poznać. Oto próba wyjaśnienia tylko jednego z tych problemów – problemu zamachów terrorystycznych.

1) Dlaczego zamachy terrorystyczne nasiliły się w ostatnim czasie? Przecież, logika podpowiada, że ktoś kto chce zagościć u gospodarza nie uprzedza swojej wizyty mordowaniem członków jego rodziny przez swych ziomków, którzy już u niego mieszkają. A więc kto jest autorem tych zamachów i jakie ma intencje? Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Teza nr 1 – myślę, że liderzy świata arabskiego robią wszystko, by nie dopuścić do masowego odpływu „młodej krwi” z krajów arabskich – młodzi mają tam tkwić i pilnować arabskiego interesu. Być może organizowane zamachy mają zniechęcić kraje Zachodu do ich przyjmowania na tak wielką skalę.

Teza nr 2 – Żydzi mają dwie antagonistyczne koncepcje co do istnienia Izraela – jedni uważają, że istnienie państwa żydowskiego w tym rejonie jest problematyczne i dowody na to, że tak jest, są „mile widziane” – im bardziej jest ten kraj osaczony, tym lepiej, wówczas młodych Arabów trzeba zatrzymać w rejonie (sprawa Richarda Gutjahra), drudzy wręcz przeciwnie – Izrael trzeba utrzymać za wszelką cenę – Arabów trzeba konfliktować, osłabiać, a najlepiej uwolnić rejon od ich obecności – zwłaszcza z młodego, prężnego elementu. Ponadto, myślenie typu „my mamy problem z Arabami, niech mają ten problem i inni”, a więc niech muzułmanie jak najliczniej wędrują do Europy, ma również swoje logiczne podstawy. Co charakterystyczne światowa diaspora żydowska w zdecydowanej większości jest bardzo przychylna polityce przyjmowania migrantów.

2) Jakie racjonalne podstawy ma teza lansowana przez decyzyjne elity Europy, że motywacją emigrantów jest ucieka przez chaosem wojennym panującym w ich krajach? To dlaczego owi emigranci szukają schronienia przed bombami wyłącznie w bogatych krajach Europy Zachodniej, pogardzając takim schronieniem w krajach Europy Wschodniej?

3) Dlaczego zamachy organizowane są tylko w bogatych krajach Zachodu? Ktoś odpowie, bo te kraje od dawna są otwarte na przybyszów i dlatego „dochowały się” już 2 lub nawet 3 pokolenia, z którego wywodzą się terroryści. Wobec tego, skąd elity tych krajów czerpią optymizm co do skutecznej asymilacji przybyszów. Ponadto, ileż to roboty w dzisiejszej dobie zorganizować zamach terrorystyczny w Pradze, Poznaniu czy Budapeszcie. W krajach Europy Wschodniej przybysze się nie zatrzymują, więc po co te zamachy tam organizować. To by uwiarygadniało tezę nr 1.

4) Dlaczego elity Europy zachodniej chcą siłowo „wcisnąć” emigrantów krajom Europy Wschodniej. Wygląda na to, że to nie solidarne dzielenie się problemem, ale celowe rozsadzanie tych krajów od środka – krajów, które i tak zmagają się do tej pory ze spuścizną sowieckiego kolonializmu oraz skutkami współczesnego gospodarczego kolonializmu zafundowanego im przez Wielkich Sterowników Europy.

5) Dlaczego z takim oślim uporem elity europejskie lansują tezę, że to tylko ekstrema muzułmańska jest autorem zamachów, a reszta emigrantów jest OK. Jestem ciekawa, ilu Europejczyków da się nabrać na tezę, że istnieje skuteczna metoda na rozpoznanie - który muzułmanin jest OK, a który niekoniecznie. Ten ośli upór europejskich elit „w tym temacie” również inspiruje do przemyśleń – patrz teza nr 2.

Reasumując – jeżeli założymy, że świat islamu ma ambicje zdominować i zniszczyć świat tzw. cywilizacji zachodniej to trzeba przyznać, że „coś tu nie gra”, bo decyzyjne elity Europy najwyraźniej przykładają do tego rękę. Albo założenie jest błędne, albo rzeczywiście Europa wkroczyła na ścieżkę samo-destrukcji, albo logika myślenia człowieka Zachodu rozmija się z logiką myślenia wyznawcy Mahometa, albo istnieje drugie dno problemu, którego nie rozpoznajemy, bo mamy za małą wiedzę.

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

Małgorzata Todd

WOJNA WRON

Odcinek 13.

    Jakub położył na biurku przed Michałem teczkę z aktami i powiedział.

    – Miałeś rację. Nie wygląda to dobrze.

    – Masz na myśli żądania banku czy Urzędu Skarbowego? – zapytał Michał.

    – Obawiam się, że obie te sprawy są ze sobą powiązane przynajmniej w czasie. Bez dobrego prawnika szanse masz niewielkie, ale obym się mylił.

    – Ten cały, jak mu tam, Petro nalega na współudział w firmie.

    – A może warto by jeszcze raz przyjrzeć się jego propozycji? – zasugerował Jakub.

    – Nie mam za grosz zaufania do tego typa.

    – No, to pozostaje ci użeranie się z wierzycielami.

    – Domniemanymi wierzycielami – poprawił Michał.

    – Myślałeś o zmianie lokalu?

    – Na jakiś tańszy? Myślałem, ale wynieść się stąd byłoby szkoda.

    – Wydaje mi się, że jest pewne rozwiązanie – Jakub wyglądał, jakby się wahał, czy ma o nim Michałowi powiedzieć.

    – Mów. Każde rozwiązanie jest dobre.

    – No, nie wiem czy każde... Obawiam się, że ktoś zagiął na ciebie parol.

    – Jak? – Zasięgnąłem języka jak to się robi. Najpierw odcina się kredytowanie.

    – Ale ja nie zalegam z żadnymi ratami w banku.

    – A VAT?

    – To się musi wyjaśnić. Naliczyli mi jakieś absurdalne sumy za pięć lat.

    – Właśnie! Tak to się robi. Zanim zdążysz cokolwiek wyjaśnić, syndyk sprzeda twoją firmę za psi pieniądz i szukaj wiatru w polu.

 

CDN

Poprzednie odcinki można znaleźć na 
www.mtodd.pl / SOBOTNIK

 

Teatrzyk Zielony Śledź
ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.

Wbrew!

Występuje  Francuska Feministka Fatima

    Towarzysze i towarzyszki!

    Nareszcie wykazaliście się zdrowym internacjonalizmem. Brawo! Mieliście odwagę wystąpić wbrew prawu, dając odpór tym strasznym katolickim zwyczajom! Koniecznie powinniście zrobić następny krok, tym razem przeciwko sprawiedliwości. W ten sposób pozbawicie kaczystowski reżim jego atrybutów. Na barykady! Frasyniuk słusznie nawiązał do powstań Listopadowego i Styczniowego oraz unaocznił wam, jak należało walczyć. Gdyby wasi przodkowie, zamiast strzelać do Rosjan położyli się plackiem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, to dzisiaj Europa wyglądałaby inaczej. Uwolnić Frasyniuka! Że co? Jest wolny? Ale czy na pewno? Mówi się trudno. A może kazano mu podpisać jakąś lojalkę, jak w stanie wojennym?

    No, najważniejsze to uświadomienie ciemnemu ludowi, że zagrożona jest demokracja. Kto to widział, żeby rządy sprawowała jakaś garstka ludzi tylko dlatego, że tak sobie życzy większość tych, którzy poszli głosować. A co z tymi wszystkimi, którzy „olewają” wybory?

    Precz z dyktaturą kobiet!

   

Mówiła wasza Francuska Feministka Fatima.

 

PS. Dementi: Oświadczam, że nie jestem i nigdy nie byłam rzeczniczką prasową Bredzisława, czy też, jak go niektórzy nazywają Bulesława  Komuchowskiego.  

 

KURTYNA

ul. Dymińska 6a/146, 01-519 Warszawa
konto: 50 1020 5558 1111 1115 9930 0019
kontakt: mtodd@mtodd.pl

Żeby wybrać którąś z książek można przejść

na stronę KSIĘGARNIA gdzie znajdują się opisy książek wraz z cenami.

NOWOŚCI W PORTALACH

Alex Jones

• Jak ratować się od aluminium czw.15 Cze.2017

• W Kolumbii zalegalizowano małżeństwo trzech mężczyzn czw.15.VI.2017  

• Polska zapłaci za nieprzyjęcie uchodźców? czw. 15 Cze. 2017

• Niemiecka prasa: Polska straciła wpływy w Europie czw. 15 Cze. 2017

• Zemsta za Banderę czw. 15 Cze. 2017

• USA przygotowują się do wybuchu superwulkanu? czw. 15 Cze. 2017

• Przeprośmy się z Putinem, wydzierżawmy część Syberii i wyślemy tam "uchodźców" czw. 15 Cze. 2017

• Dania i Austria również nie przyjmują relokantów. Ale to wobec Polski KE wszczęła procedurę sankcyjną. Ot, taka unijna sprawiedliwość śr. 14 Cze. 2017

• Twój telefon po wyłączeniu może być na podsłuchu śr. 14 Cze. 2017

• Imigranci u bram. Na zielone światło na wjazd do Europy czeka już ponad 6 mln osób śr. 14 Cze. 2017

• Koncepcja tożsamości gender pochodzi od pedofila, człowieka eksperymentującego na ludziach śr. 14 Cze. 2017

• Imigranci zastraszają i grożą pracownikom duńskiego operatora pocztowego Postnord śr. 14 Cze. 2017

• Genderowa hucpa w katolickiej szkole śr. 14 Cze. 2017

• Kilka prostych sposobów na zarobienie pieniędzy przez Internet śr. 14 Cze. 2017

Bibuła

• Guadalupe pt. 16 Cze. 2017

• Ludzkie i szatańskie – Paweł Siergiejczyk pt. 16 Cze. 2017

• Zwolennik „kompromisu aborcyjnego” zasiądzie w Papieskiej Akademii Życia. Jak do tego doszło? czw. 15 Cze. 2017

• Dania: Państwowa poczta wstrzymała obsługiwanie strefy no-go w Odense czw. 15 Cze. 2017

• „Dziennik Gazeta Prawna”: abolicja zatrzyma Ukraińców w Polsce czw. 15 Cze. 2017

• Męczeństwo Władysława Frasyniuka – Stanisław Michalkiewicz czw. 15 Cze. 2017

• Węgry nie ugną się przed szantażem – deklaruje minister spraw zagranicznych śr. 14 Cze. 2017

• Ingerencje państw Zachodu będę monitorowane przez rosyjską komisję śr. 14 Cze. 2017

• Bp Zadarko: unijne zobowiązania znakiem solidarności z Włochami i Grekami śr. 14 Cze. 2017

• Talaga w „Rzeczpospolitej”: otwórzmy nasze uczelnie i armię na Ukraińców śr. 14 Cze. 2017

Konserwatyzm

• Miksa: Tadeusz Gajcy – brylant rzucony na szaniec czw. 15 Cze. 2017

• Koniuszewski: Kaukaz czw. 15 Cze. 2017

• Lewicki: Jakich informacji dostarcza polska edycja sprigerowskiego „Newsweeka” i dla kogo one mogą być przydatne? wt. 13 Cze. 2017

• Lewicki: Przegląd tygodników politycznych za tydzień 23/2017 pon. 12 Cze. 2017

• Czy wojna może być sprawiedliwa? Prof. A. Nogal vs dr Ł. Swięcicki pon. 12 Cze. 2017

Kontrowersje

• Głód władzy i ślepa nienawiść, tak się narodził antysemityzm w PO, GW i TVN czw. 15 Cze. 2017

• W liście od córki leśniczego były najnowsze i rekordowe notowania rządu! śr. 14 Cze. 2017

• Konrad Materna, bandzior KOD handlujący kobietami, kumpel „elit” III RP wt. 13 Cze. 2017

• Będą kary dla Polski za „uchodźców”, czyli Donald Tusk swoją twarzą dobija PO pon. 12 Cze. 2017

• Najważniejsze w ostatecznym upadku Frasyniuka jest to, że państwo polskie zdało egzamin nie. 11 Cze. 2017

• W czasie wizyty Trumpa Adrianki najgorszego sortu nawet nie wejdą do sekretariatu sob. 10 Cze. 2017

Niezależna

• Rubikon śmieszności przekroczony. Dyrektor zwolnił się w obronie... kodziarskiej agitacji czw. 15 Cze. 2017

• ​Dlaczego zginęła Krystyna Skarbek? Mija 65 lat od tajemniczej śmierci słynnej agentki czw. 15 Cze. 2017

• ​Kaczyński jako Ziuk, czyli tandetne analogie czw. 15 Cze. 2017

• Gorące życzenia od Tuska dla Laska. Internauci mu tego nie darowali czw. 15 Cze. 2017

• Nowe sankcje USA wobec Rosji i Iranu czw. 15 Cze. 2017

• Nakaz aresztowania dla ochroniarzy Erdogana czw. 15 Cze. 2017

• Policja z Londynu UJAWNIA przerażające fakty na temat pożaru wieżowca czw. 15 Cze. 2017

• Wolne bieganie - bezpieczne i zdrowe czw. 15 Cze. 2017

• Terapia przypowieści czw. 15 Cze. 2017

• Groźne samoloty przy polskiej granicy. Służą do precyzyjnych bombardowań czw. 15 Cze. 2017

• Ekolodzy, Rosjanie i gazociąg czw. 15 Cze. 2017

• ​Kolejny groźny wypadek w Warszawie czw. 15 Cze. 2017

• Po tym, co powiedział abp Hoser, niektórzy powinni zapaść się pod ziemię. Ze wstydu czw. 15 Cze. 2017

• Rosja wysłała pomoc terrorystom czw. 15 Cze. 2017

• Tusk i spółka zaatakowali premier Szydło. Po tym komentarzu powinni zamilknąć czw. 15 Cze. 2017

Parezja 

• Szczerba majaczy: „Zamordowani w Auschwitz chcieli być uchodźcami” pt. 16 Cze. 2017

• Bakun z Kukiz’15 krytycznie o reformie Krajowej Administracji Skarbowej pt. 16 Cze. 2017

• Konsultant Watykanu chce zmian ws. postrzegania homoseksualizmu w katechizmie czw. 15 Cze. 2017

• „Scheuring-Wielgus nawaliła się jak stodoła i wrzeszczała: Za Smoleńsk” czw. 15 Cze. 2017

• Jarosław Gowin chce ułatwić otrzymywanie obywatelstwa przez Ukraińców czw. 15 Cze. 2017

• Na warszawskiej „Łączce” odkryto zbiorową mogiłę. Prace trwają czw. 15 Cze. 2017

• Dno. Wałęsa z dumą cytuje wulgarną wiadomość w swojej obronie czw. 15 Cze. 2017
 

ProKapitalizm 

• Czy Fed szkodzi Ameryce? Opowieść insidera czw. 15 Cze. 2017

• Z premedytacją wt. 13 Cze. 2017

• Oswojenie kradzieży to zwycięstwo marksizmu pon. 12 Cze. 2017

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj