25 lutego 2017 r. | Nr 8/2017 (297)

Wyjątkowa kasta      

 

Szanowni Państwo! 

 

     Miło jest mieć poczucie, że należy się do nadzwyczajnej kasty ludzi. Ale czy w demokracji należy to obwieszczać tym wszystkim, którzy się nie załapali na „salony”? To oczywiście zależy od stopnia arogancji, na jaką może sobie ów arogant pozwolić. W „państwie prawników” taka demonstracja należy do oczywistych prawd objawionych.

  Przyjrzyjmy się zatem tej wyjątkowej kaście. Ma ona uprawnienia, o jakich pospolity rzezimieszek może jedynie pomarzyć. Wolno jej bezkarnie jeździć „po pijaku”, kraść w sklepach, a przyłapana na gorącym uczynku zasłoni się immunitetem. Nie musi wykazywać się moralnością, ani rozumem, a jedynie mieć układy.

    Okazuje się jednak, że głupota bywa niebezpieczna nawet w tej specjalnej kaście. Przekonał się o tym „szanowany i zasłużony” sędzia z Wrocławia. Miał świetną fuchę. Za kopiowanie akt, którymi zainteresowani byli gangsterzy otrzymywał od nich godziwe honoraria. Biznes się kręcił i potrzeba mu było mnóstwo pendrajwów. Wiedział, że kupowanie takiego sprzętu na masową skalę w supermarkecie może zostawić niepożądany ślad w postaci łatwej identyfikacji jego karty kredytowej. Płacenie gotówką nie przyszło mu do głowy, bo przecież „specjalna kasta” nie zniża się do takiej  archaicznej formy płatności. Było lepsze i oszczędniejsze wyjście z sytuacji – kradzież. W razie wpadki powinien go chronić immunitet sędziowski.

     Nie ochronił – co jest wyraźnym zamachem na niezawisłość sędziowską. Opozycja totalna nie powinna odpuścić takiego skandalu i porządnie przyłożyć za to PiSowi.

 

Pozdrawiam i do następnej soboty

 

Małgorzata Todd

 

Ekwi / Salon24.pl: "Mister pendrive",
czyli co sprzedawał i dlaczego kradł sędzia Wróblewski? 

Ad. Jak zdobyć i utrzymać stanowisko      7/2017 (296)

Szanowna Pani Małgorzato

To bardzo smutne – bo kultura i szkolnictwo kształtują ducha narodu, że się tak górnolotnie wyrażę. Owszem, 500+ i inne „socjały” potrzebne są bardzo naszemu spauperyzowanemu społeczeństwu, ale to stanowczo za mało. Jeżeli chcemy się wybić na niepodległość, to przed nami ogromna praca organiczna. Bez przeorania tego duchowego narodowego UGORU nic trwałego w tej części Europy nie powstanie. Tą elementarną wiedzę posiadali twórcy II RP. Pozostaje pytanie – dlaczego w „sektorze kultura” takie rzeczy (o których m.in. Pani pisze) obecnie się dzieją i jak temu zaradzić. Moja analiza sytuacji jest następująca. 

Przez ostatnie osiem lat prawa strona sceny politycznej wzbogaciła się o sporą liczbę dobrych ekonomistów, polityków, prawników i innych specjalistów. Jednak w sektorach: kultura, prawo i szkolnictwo obecna ekipa rządowa nie ma „swoich ludzi” albo ma ich niewiele . Te sektory to bastiony zwolenników „żeby było tak jak było”. Wytworzyła się sytuacja, że „nie ma kim pracować”. Żeby wprzęgnąć te „elitarne” kadry do efektywnej pracy na rzecz naszego kraju (według ichniego nazewnictwa - „tego kraju”), trzeba stworzyć takie warunki by im się to opłacało i nie mieli innej alternatywy. Inne metody nie zadziałają, bo te „elity” są do cna cyniczne i egoistyczne, a niekiedy zwyczajnie głupawe.

Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepanczyk   

---

W ciągu ostatnich 28 lat świadomie i systemowo prowadzona jest antynarodowa lewacka polityka z wyraźnym przyzwoleniem tej części społeczeństwa, któremu uprzednio wydrylowano narodową świadomość. Unia Europejska wspiera tych, którzy przyzwalają na rozkradanie Polski. Patologie tak się rozpowszechniły, że sieją spustoszenie we wszystkich dziedzinach życia, w tym także kulturze. Sztuka "Klątwa" o niebywale wulgarno-obscenicznym wyrazie, wystawiona na znanej teatralnej scenie przez aktorskie gremium zaliczane do najwyższej klasy, to niebezpieczny sygnał anarchii, która może doprowadzić do rozkładu państwa. 

Julian Maciąg

Człowiek, który podpalił kukłę Żyda dostał 10 miesięcy więzienia.
Ile dostanie reżyser "Klątwy" z Teatru Powszechnego?

---
---

Teatrzyk Zielony Śledź
ma zaszczyt przedstawić sztukę pt.

Fakt medialny

 

Występują: Helga i Wańka.

 

Wańka –  Wyszło szydło z worka.         

Helga – Raczej z karambolu.

Wańka –  Ja nie o tym.             

Helga – A o czym?          

Wańka –  Między innymi o potajemnej schadzce Angeli z Jarosławem.

Helga – E tam. Porozmawiajmy lepiej o sukcesach, o tym jak Polaków widzą cudzoziemcy.

Wańka –  Chodzi ci zapewne o określenia „Polskie Obozy Koncentracyjne”?                   

Helga – Właśnie. To taka mała rekompensata za kulturę i cywilizację jaką wniosły nasze banki i markety do tego dzikiego kraju.

Wańka –  Po zlikwidowaniu przemysłu nie wiele im zostało, ale licho nie śpi. Próbują się odkuć.

Helga – Kto trzyma kasę i media, temu nikt nie podskoczy.

Wańka –  Wszyscy tak myśleliśmy, ale to co wyprawia się nad Wisłą, a teraz i w Stanach, to woła o pomstę do nieba.

Helga – Dlatego pomstujemy! Co więcej możemy zrobić?

Wańka –  Pomstowanie, zwłaszcza na ministra obrony, jest oczywiście pożądane, ale on to wyjątkowo twarda sztuka. My mamy lepsze sposoby.

Helga – Niby jakie?       

Wańka –  Stara sprawdzona metoda KGB. Kiedy figuranta ani przekupić, ani zastraszyć nie można, trzeba dobrać się do kogoś z otoczenia. Zauważyłaś sprawę Misiewicza?  

Helga – Dobieracie mu się do skóry za likwidację „niezależnej i suwerennej” placówki NATO?

Wańka –  Jasne, ale nie on jest tu najważniejszy. Chodzi o osłabienie pozycji ministra. Największym naszym sukcesem jest fakt, że sama premier uwierzyła w „aferę Misiewicza”. Oto fakt medialny stał się faktem rzeczywistym!

 

KURTYNA

 

Szanowni Aktorzy!

Zapraszam to współpracy przy tworzeniu Teatrzyku Zielony Śledź. Nie wszyscy przecież

grywają w rynsztokowych spektaklach...

Umieścimy nasz teatrzyk na YouTube.
To znakomita forma promocji.

Chętnych do współpracy proszę o kontakt na adres:
mtodd@mtodd.pl

Wojciech Sumliński odpowiada na pytania Telewizji Republika

Wojciech Sumliński major Tomasz Budzyński zeznawali w prokuraturze w sprawie rzekomego samobójstwa Andrzeja Leppera. Prokura nie powinna mieć najmniejszych wątpliwości i nie wahać się wznowić śledztwo. A.Lepper na pewno został zamordowany. 

W.Sumliński w programie "po południu"

W.Sumliński w programie "Suma Dnia", w którym m.in. o nowej ustawie hazardowej

TVR: Świadek koronny "Masa" o WSI 21.02.2017 r. - cz.1  |  cz.2

Tomasz Budzyński odpowiada na pytania Wojciecha Sumlińskiego

Gościem siódmego odcinka autorskiego programu Wojciecha Sumlińskiego jest współautor jego dwóch ostatnich książek: "Oficer" i "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera". Tomasz "Oficer" Budzyński jest oficerem ABW w stanie spoczynku. Opowiada o powiązaniach zorganizowanej przestępczości ze światem polityki. 

mjr. T.Budzyński w programie "Nigdy się nie poddawaj"

Kanał YouTube Wojciecha Sumlińskiego

---

Stanisław Michalkiewicz odpowiada na pytania telewizji eMisja

"Wkrótce dojdzie do przesilenia politycznego, które może zakończyć się nawet stanem wojennym" - przewiduje prawnik i publicysta Stanisław Michalkiewicz podczas rozmowy z Piotrem Korczarowskim w programie z cyklu "Dokąd Zmierzamy". Ponadto w odcinku o nowym "jedwabnym szlaku", rywalizacji Chin i USA, kolejnych zamieszkach w Kijowie, wojnie w Donbasie, skandalu w Hajnówce, gdzie burmistrz zabronił obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, a także obrazoburczej "Klątwie" z Teatru Powszechnego i sporze z posłanką Scheuring-Wielgus, którego finał może zaprowadzić Stanisława Michalkiewicza przed sąd.

Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem

• St.Michalkiewicz: J.Kaczyński Gierkiem naszych czasów. Bilans "dobrej zmiany"

• St.Michalkiewicz: W oparciu o Państwo nie odbywa się życie społeczeństwa

• St.Michalkiewicz: Przygotowania do kombinacji operacyjnej nabierają rumieńców!

• St.Michalkiewicz: Praworządność w Polsce zagrożone: rzeź drzew ministra Szyszki! 

• St.Michalkiewicz: Myśląc Ojczyzna 22.02.2017

• St.Michalkiewicz: Wolne Głosy 2017-02-23 

• St.Michalkiewicz: Tylko prawda jest ciekawa 

---

Paweł Skubisz, Władysław Bułhak, Witold Gadowski 
"Tajemnice wywiadu"

Tematem spotkania jest działalność Bogdana Walewskiego, najdłużej aktywnego amerykańskiego szpiega, schwytanego i osądzonego w PRL. W 1959 r. w Wietnamie nawiązał współpracę z CIA. Dwa lata później zwerbował go też wywiad SB. Żadna ze służb nie wiedziała o podwójnej grze. Aresztowano go dopiero w 1981 r. a osądzono i skazano na 25 lat więzienia w 1982 r. Cztery lata później został wymieniony na berlińskim moście i ślad po nim zaginął. 

Relacja z spotkania

• W.Gadowski: Komentarz Tygodnia: Niech rząd dorośnie

• Myśląc Ojczyzna 21.02.2017

• Polski punkt widzenia 24.02.2017 

---
---
---
---

Film dokumentalny "Niezwykły rok 1989"

Blok socjalistyczny i zdobycze socjalizmu miał trwać. Pod koniec lat 80. stał się bankrutem niezdolnym do spłacania swoich zachodnich pożyczek... Interesująca opowieść Miklósa Németha - byłego premiera węgier. 

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W związku z najnowszą realizacją filmową Grzegorza Brauna pt."Luter i rewolucja protestancka" do Polski przyleci wybitny profesor - John Rao. Pragniemy serdecznie zaprosić Was na dwa spotkania z nim, które odbędą się już w następnym tygodniu. 

2 marca (czwartek) w Warszawie, w Domu Literatury,
przy Krakowskim Przedmieściu 87/89,
sala konferencyjna Art - Deco, godz. 17:00,
 https://www.facebook.com/events/487343781653615/

3 marca (piątek) w Krakowie, w Wyższym Seminarium Duchownym,
przy ul. Franciszkańskiej 4, również o godz. 17:00.
https://www.facebook.com/events/1821513101446911/

Obecny będzie również Grzegorz Braun,
a temat obu spotkań to:

"Reformacja czy Deformacja?

L i c z y m y   n a   W a s z e   u c z e s t n i c t w o. 

Więcej informacji o profesorze Rao można znaleźć na poniższych stronach: 
https://en.wikipedia.org/wiki/John_Rao
http://www.stjohns.edu/academics/bio/john-c-rao
http://jcrao.freeshell.org

Pozdrawiam serdecznie, 

Jolanta Wręczycka
Sekretariat Pobudki
e-mail: kontakt@pobudka.org
tel.: +48 722 338 334 (dostępny od pn.-pt., w godz. od 9:00-15:00)

Wesprzyj Pobudkę poprzez Fundację Osuchowa:
http://www.pobudka.org/wesprzyj-pobudke/

WSTĘP

Gdyby jakiś statek kosmiczny zapędził się w okolice naszego układu słonecznego, a właściwie bliżej, gdyby zbliżył się do Ziemi na odległość umożliwiającą obserwację jej powierzchni, to przy dobrych teleskopach i zainteresowaniu na przykład Europą mógłby odkryć coś ciekawego, co nie występuje na żadnym innym kontynencie błękitnej planety. Zrazu astronauci zobaczyliby mały złoty punkt umieszczony mniej więcej pośrodku kontynentu, w otoczeniu bujnej zieleni, który w miarę zbliżania stałby się kulą, aż wreszcie czymś o cylindrycznym kształcie przypominającym wielkie złote jajo o przezroczystej powłoce. Całość osadzona w misie, która po bliższym dopiero poznaniu okazałaby się gigantycznym murem otaczającym skomplikowaną konstrukcję będącą w rzeczywistości wielkim miastem stłoczonym na niewielkiej przestrzeni. 

Od dawna jednak nikt w kosmos nie latał i nikt z niego nie wracał, nie było więc okazji zadziwienia kogokolwiek. Miejscowi oglądali złote miasto codziennie i od dawna przestało robić na nich wrażenie. Życie toczyło się swym torem po obu stronach muru, a kontakty poza mur należały do nielicznych dla obu stron. I tym nielicznym kontaktom obu światów, wielkiego zewnętrznego i maleńkiego wewnętrznego poświęcona jest niniejsza opowieść. 

Kupić książkę można wpłacając 25 zł

na poniższe konto i podając adres pocztowy

nie przy przelewie, a bezpośrednio drogą e-mailową.

Do przesyłka w kraju gratis.

ul. Dymińska 6a/146, 01-519 Warszawa
konto: 50 1020 5558 1111 1115 9930 0019
kontakt: mtodd@mtodd.pl

Żeby wybrać którąś z pozostałych książek

można przejść na stronę KSIĘGARNIA gdzie znajdują się opisy książek wraz z cenami.

---

Nowości w portalach 

Klub Ronina: Przegląd Tygodnia - J.Orzeł i G.Strzemecki 20.02.2017
Blogpress: Media i manipulacje. Obraz Polski w mediach Zachodu 
Aleksander Ścios: Esbecki Gambit 
Krystian Kratiuk: Komu przeszkadza arcybiskup Jędraszewski? 
Ministerstwo Prawdy: Komunikat nr 610: Łapy precz od szyszek!  

Rozmaitości 

• Test: Czy jesteś podatny na manipulację?   

• Telewizja Republika - STOP DEWIACJOM W TEATRZE

• Niepoprawni.pl: Oświadczenie Episkopatu o hucpie w Teatrze 

• Ludzie z otoczenia Wałęsy nietykalni? Zobacz, co TV bała się wyemitować.

• Coś miłego: https://www.youtube.com/watch?v=9ZjRMl1-DF8

Alex Jones 

• Szczepionka przeciwko grypie pogarsza stan chorego  pt. 24 Lut. 2017

• Ucieczka od wolności - Polska na ścieżce bez odwrotu  pt. 24 Lut. 2017

• Słowaczka spaliła Koran. Teraz grozi jej do 6 lat więzienia!  pt. 24 Lut. 2017

• Reporterzy Bez Granic znów przeciwko Polsce pt. 24 Lut. 2017

• Lewica w strachu. Trump wstrzyma finansowanie dla agend ONZ  pt. 24 Lut. 2017

• Rozbój nielegalnych migrantów na włoskim promie  czw. 23 Lut. 2017

• W Sztokholmie wybuchły zamieszki  czw. 23 Lut. 2017

• Imigranci w Holandii: „Za kilka lat to będzie nasz kraj”  czw. 23 Lut. 2017

• Jak rozpoznać rosyjskiego trolla?  czw. 23 Lut. 2017

• Zwiastuny wydarzeń marcowych  czw. 23 Lut. 2017

• Jak obliczyć dni płodne?  czw. 23 Lut. 2017

• Podatkowy stan wojenny - podatnik bez żadnych praw  czw. 23 Lut. 2017

• Niemiec chce ukarania Polski za „naruszanie wartości”  czw. 23 Lut. 2017

• Europa spieszy z eliminacją papierowych pieniędzy czw. 23 Lut. 2017

• Rządowe Raporty czy bełkot medialny - 70 000 nowotworów czw. 23 Lut. 2017

• Polskie mleczarnie przeciwko paszom GMO śr. 22 Lut. 2017

• Braterstwo polsko-ukraińskie: racja stanu czy zaślepienie? Cz. I śr. 22 Lut. 2017

• Trump kontra imperium zła śr. 22 Lut. 2017

• O islamie, o Francji i o antysystemowej Marine Le Pen śr. 22 Lut. 2017

• Żyrinowski wygraża, że kraje bałtyckie znikną z powierzchni ziemi śr. 22 Lut. 2017

• Polska jest szczepionkowym skansenem śr. 22 Lut. 2017

• Franciszek: „Populistyczne demagogie”...  śr. 22 Lut. 2017

• Dlaczego Niemcy kłamią, gdy mówi się o ich zbrodniach? śr. 22 Lut. 2017

• Paryż traci turystów – to efekt zamachów śr. 22 Lut. 2017

• Belka swoimi zeznaniami pogrąża Donalda Tuska śr. 22 Lut. 2017

• Połowa państw UE zamierza przeprowadzić referenda ws. CETA wt. 21 Lut. 2017

• Bill Gates poparł opodatkowanie pracy robotów wt. 21 Lut. 2017

• Uchodźcy masowo przedzierają się do Hiszpanii wt. 21 Lut. 2017

• Ukraina chce… wydzierżawić Krym Rosji wt. 21 Lut. 2017

• Nowe fakty o chorobie Alzheimera wt. 21 Lut. 2017

• New World Order już jest i działa wt. 21 Lut. 2017

• Schulz ma coraz większe szanse, by zostać kanclerzem Niemiec wt. 21 Lut. 2017

• Afera nad Tybrem. Homoseksualny półświatek z państwową dotacją wt. 21 Lut. 2017

• Aplikacja dla optymalizacji pracy wt. 21 Lut. 2017

Bibuła 

• Kobiety w skąpych strojach tańczą dla papieża czw. 23 Lut. 2017

• Czy to początek końca politycznej kariery Johna McCaina? czw. 23 Lut. 2017

• Kard. Schönborn: trzeba formować sumienia, a nie je zastępować  czw. 23 Lut. 2017

• USA: genderowe toalety w szkołach? Trump mówi „nie”!  czw. 23 Lut. 2017

• Cywilizacja śmierci ma się dobrze i zdobywa sojuszników  czw. 23 Lut. 2017

• Historia pewnego spektaklu, czyli rezultat końcowy  czw. 23 Lut. 2017

• Izrael nie wpuścił delegacji europarlamentu do Strefy Gazy czw. 23 Lut. 2017

• Szwedzki wstręt do faktów śr. 22 Lut. 2017

• „Wróg ludu” arcybiskupem Strasburga. Wolnomularze oburzeni. śr. 22 Lut. 2017

• Między Banderą a biskupem Chomyszynem. śr. 22 Lut. 2017

• Biskupi Czech i Słowacji sceptycznie o migracji śr. 22 Lut. 2017

• Watykan będzie lepiej strzegł wizerunku Papieża śr. 22 Lut. 2017

• „Klątwa”. Demoniczna profanacja na teatralnej scenie śr. 22 Lut. 2017

• Dziwaczna opowieść o soborowym ekspercie – Paweł Lisicki śr. 22 Lut. 2017

• “Rzeczpospolita”: Najwięcej broni Ukraina sprzedaje… Rosji pon. 20 Lut. 2017

• Paul R. Erhlich “zachwycony” kierunkiem jaki obrał Kościół pon. 20 Lut. 2017

• Prof. Andrzej Nowak do sygnatariuszy listu „wawelskiego” pon. 20 Lut. 2017

• Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. pon. 20 Lut. 2017

• Arcybiskup przeciw katolickiemu pogrzebowi masona pon. 20 Lut. 2017

• Jak to było z trójpodziałem władzy – Mateusz Ambrożek pon. 20 Lut. 2017

• Pompowanie pieniędzy polskich podatników na Ukrainę pon. 20 Lut. 2017

• „Jestem homoseksualistą”. Wstrząsające wyznania byłego księdza pon. 20 Lut. 2017

• Rosja w tym roku spłaci ostatni dług z czasów ZSRR pon. 20 Lut. 2017 

Kontrowersje

• Już nie za 6, ale za 10 tys tylko idiota i sędzia na prowincji robi  czw. 23 Lut. 2017

• Rzeczywiście „ludzkie pany” – PiS ukląkł przed bezkarną opozycją  śr. 22 Lut. 2017

• Niereagowanie na „artystyczne prowokacje” to szkodliwa patologia  wt. 21 Lut. 2017

• Na ekologii zarabia się prawie tak dobrze jak na dobroczynności  pon. 20 Lut. 2017

• Dobrzy ludzie z gestapo, czyli Paweł Kukiz przemawia Michnikiem  nie. 19 Lut. 2017

• Agora notuje 13 milionów straty  sob. 18 Lut. 2017

• Czy nadal jesteśmy kondominium? Test Tuska pokaże!  pt. 17 Lut. 2017

• Stonoga robi wywiad z Bolkiem, czyli o tumanieniu naiwnych czw. 16 Lut. 2017

• Premier pisze do obywatela. W PiS, po przerwie, wróciło myślenie!  śr. 15 Lut. 2017

• Po 7 latach od Smoleńska żyjemy na takiej samej kupie kamieni wt. 14 Lut. 2017 

Parezja 

• Prokuratura „aresztowała” szczątki Niezłomnych z Łączki  pt. 24 Lut. 2017

• Przeciętni Polacy i podatki  pt. 24 Lut. 2017

• Prezes Sądu Najwyższego: Za 10 tys. zł można żyć na prowincji  czw. 23 Lut. 2017

• W Poznaniu chcą nagrody imienia Baumana  czw. 23 Lut. 2017

• Włoska organizacja Sorosa lobbuje za cenzurowaniem informacji śr. 22 Lut. 2017

• NIK wykazała kolejne nieprawidłowości w Warszawie  śr. 22 Lut. 2017

• Kolejne państwa nie poprą Tuska  śr. 22 Lut. 2017

• Polacy się zbroją. Coraz więcej zarejestrowanej broni w Polsce  wt. 21 Lut. 2017

• Paryż traci turystów – to efekt zamachów  wt. 21 Lut. 2017

• Finlandia pozwoli homoseksualistom na adopcję dzieci  wt. 21 Lut. 2017

• Koalicja PiS-PO-.Nowoczesna-PSL... wt. 21 Lut. 2017

• Ruszają negocjacje ws. śmigłowców dla polskiej armii  pon. 20 Lut. 2017 

ProKapitalizm 

• Kaczyński Gierkiem naszych czasów. Bilans „dobrej zmiany”  czw. 23 Lut. 2017

• Jak polski ekonomista zainspirował chiński cud gospodarczy  śr. 22 Lut. 2017

• Prezent dla dziadka. Klasyczne i nieco bardziej szalone propozycje  wt. 21 Lut. 2017

• Inflacja – komu służy, komu szkodzi?  pon. 20 Lut. 2017

• Greenspan: Złoto stoi na straży prawa własności  pt. 17 Lut. 2017

• Umiejętność autoprezentacji pt. 17 Lut. 2017

• Klątwa wieżowców może dotknąć i Polskę  czw. 16 Lut. 2017

Stefczyk Info 

• Prokuratura w Krakowie przesłucha nowych świadków  pt. 24 Lut. 2017

• Brytyjskie laboratorium sprawdzi próbki z TU-154M  pt. 24 Lut. 2017

• Powstaje koło poselskie "Republikanie"  pt. 24 Lut. 2017

• Sejm za ochroną dzieci  pt. 24 Lut. 2017

• MS będzie zwierzchnikiem dyrektorów sądów  pt. 24 Lut. 2017

• Sejm uczcił bohaterskich generałów  pt. 24 Lut. 2017

• Ogromne zniszczenia po nawałnicach  pt. 24 Lut. 2017

• Czabański: MKiDN szykuje dwa projekty abonamentowe  pt. 24 Lut. 2017

• Zakończyło się przesłuchanie premier Szydło  czw. 23 Lut. 2017

• Kownacki do PO: Macie na rękach krew 96 ludzi  czw. 23 Lut. 2017

• MSZ wezwało na dywanik Marka Prawdę  czw. 23 Lut. 2017

• MZ przeznaczy 91 proc. środków na sieć szpitali  czw. 23 Lut. 2017

• IPN inwentaryzuje szczątki ofiar z Łączki  czw. 23 Lut. 2017

• Szef MON: PO manipulowała ws. śmigłowców  czw. 23 Lut. 2017

• 60 kolizji z udziałem aut BOR za czasów PO  czw. 23 Lut. 2017 

Wolne Media 

• TRAPPIST-1 – obiecujący układ planetarny  pt. 24 Lut. 2017

• Wybór moralny. In vitro  pt. 24 Lut. 2017

• Bodnar o antykoncepcji i edukacji seksualnej  pt. 24 Lut. 2017

• Soros i najbardziej przemilczana kolorowa rewolucja – 2  pt. 24 Lut. 2017

• Wzrost ogromnej „gorącej bańki” na Pacyfiku  pt. 24 Lut. 2017

• Kroki na receptę  pt. 24 Lut. 2017

• Większość Islandczyków odrzuca członkostwo w UE  pt. 24 Lut. 2017

• Delegacja PE nie została wpuszczona do Strefy Gazy  pt. 24 Lut. 2017

• Masowe opętanie po nieostrożnych zabawach z ouija  pt. 24 Lut. 2017

• Turcja zajęła ważne miasto w północnej Syrii  pt. 24 Lut. 2017

• Najlepiej jeść 10 porcji owoców i warzyw dziennie  pt. 24 Lut. 2017

• Problemy z psychiką będzie się leczyć „Koranem”  pt. 24 Lut. 2017

• Teatr na celowniku PiS  pt. 24 Lut. 2017

• Krezusi coraz bogatsi  pt. 24 Lut. 2017

• Program „Rodzina 500 plus” może być sprawiedliwszy  pt. 24 Lut. 2017

Wyszperane 

Zmiany na Ziemi

źródło bieżących informacji z sieci
info.peritusnet.eu

---

strona autorska M.Todd - zobacz tutaj

profil M.Todd na Facebook - zobacz tutaj

kanał filmowy M.Todd na YouTube - zobacz tutaj

zamów prenumeratę newslettera - kliknij tutaj